MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Zdravé zoubky

Opět nás navštívily šikovné slečny s nachystaným programem o zubech. Nejprve se děti dozvěděly, proč jsou pro nás zuby tak důležité a proč je potřeba si je čistit. Také se dozvěděly, jak se části zoubků jmenují a jak to s nimi v puse vlastně funguje. Nejzajímavější pro děti ale byla část, kde si správnou techniku čištění zubů s vlastním kartáčkem vyzkoušely. Je důležité vyčistit úplně všechny zuby a mít správný kartáček, který je vhodný pro děti. I přesto, že si děti všechno vyzkoušely a byly moc šikovné, je potřeba, aby rodiče vyčištěné zuby zkontrolovali. Když všechno co se děti dnes naučily, budou dělat, bude kontrola u zubaře příjemnou návštěvou bez kazů.

7.3.2019

Aktualizováno: 10.3.2019

Aktuality

Výlet do Permonia

V pondělí 27.5.2019 pojedeme s dětmi na výlet do Permonia v Oslavanech. Odjíždíme v 8:00, návrat je naplánovaný mezi 12:30 - 13:00. Dejte dětem batůžek s pláštěnkou a pitím.

Den dětí s Tetinami

Ve středu 29.5. se děti mohou těšit na zábavný program Den dětí s Tetinami.

Jsme na facebooku

Pokud se chcete připojit a sledovat aktuální informace a fotky, vyhledejte si na facebooku naši uzavřenou skupinu MŠ SEDMIKRÁSKA BRNO a požádejte o přijetí (pouze pro zákonné zástupce dětí).

Prázdninový provoz 2019

Ke stažení


Informace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2019