MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Vánoce 2015

Vánoce 2015 I letos jsme se na Vánoce těšili. Hlavně naše děti. Nejdříve jsme přivítali Čerta, Anděla a Mikuláše. Budliky, budliky, my jsme čerti z pekla. Budliky, budliky Káča by se lekla…. Vyzdobili jsme naši Sedmikrásku, naplnili adventní kalendáře. Při mlsání a pojídaní jejich obsahů jsme připravovali pásmo říkanek, hádanek, vánočních koled pohádek. První posezení u vánočního stromečku proběhlo 9. prosince 2015 ve třídě VEVEREK. Děti si pro rodiče připravily básničky, písničky, hádanky a taky jednu pěknou zimní pohádku – Rukavička. Procvičovali jsme opravdu pilně. I když se dětí nakonec sešlo málo, moc se jim podařilo rodičům ukázat, co všechno se už naučily. Na závěr jsme ochutnali cukroví a poseděli u kávy v příjemné společnosti. Na besídku kromě rodičů přijala pozvání i paní místostarostka Mgr. Monika Doležalová . Děti si pouštěly lodičky i rozkrojily jablíčka. Nakonec jsme si společně zazpívali : K nám jedenkrát do roka nosívá sny bílý slon, tmou noční mu na cestu vyzvání kostelní zvon. Zvon stoletý na věži má v noci sváteční hlas, když bílý slon přichází vánoční nastává čas. Bim bam, bim bam, zní z věží a sněží. Bim bam, bim bam, už vánoční nastává čas… VÁNOCE KLEPOU NA DVEŘE ….. Podzimní náladu vystřídala doba vánočního očekávání. Celá školka je vyzdobená stromečky, zvonečky, hvězdičkami, ze tříd se ozývají koledy a vánoční říkanky, které brzy potěší rodiče a příbuzné dětí na vánoční besídce. Ve čtvrtek 10. 12. se rozsvítil stromeček ve třídě ZAJÍČKŮ. Na své děti se přišlo podívat mnoho rodičů a příbuzných, pro které měly připravené pásmo zimních a vánočních písniček, říkanek a na závěr jim děti zahrály pohádku „ O kouzelném stromečku“. Jako odměnu za svoji snahu dostaly děti pohádkovou knížku a rodičům předaly nachystané balíčky s přáním a keramickými zvonečky. Vánoční atmosféru jsme si ještě užili pouštěním skořápkových lodiček, rozkrojením jablíčka a každý si mohl nazdobit perníčky, které děti samy napekly. POSEZENÍ U VÁNOČNÍHO STROMEČKU po třetí... Také děti ze třídy BERUŠEK se dočkaly svého vystoupení pro rodiče. V úterý 15.12.2015 konečně nastal ten den, na který se tak dlouho těšily. A ve čtyři hodiny to vypuklo. Po krátkém přivítání děti s chutí předvedly všem návštěvníkům připravené básničky, písničky i tanečky. Potom dostaly zasloužilý dáreček a rodičům předaly připravený balíček. Následovalo povídání u kávy a cukroví, pouštění lodiček, rozkrajování jablíček a ,,hrníčkové kouzlo“. Všem se nám setkání moc líbilo a spokojeně jsme se rozešli domů.
Aktualizováno: 4.1.2016

Aktuality

Prázdninový provoz v naší mateřské škole bude od 20.7. do 31.7. 2020, denně od 6:30 do 16:15. Dětem dejte s sebou do školky batůžek a do něj náhradní čisté oblečení na odpoledne - tepláčky, tričko (děti se do čistého oblečení převlékají po pobytu venku před obědem) a láhev s pitím. Vše podepsané, děkujeme. Děti si budou batůžky nosit každý den domů.

Jídelníček


Otevření školky


Nařízení č. 5/2020 o přijetí krizového opatření


Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí proběhne 24.8. 2020 v 16:00.


Žádost o ošetřovné a doporučený postup k jeho podání je : Ke stažení : níže.


Nabídka zaměstnání

Mš Sedmikráska hledá asistenta pedagoga na celý úvazek, po dohodě možný zkrácený. Nástup ihned. Další info na tel.č. 702 235 006.

Preventivní hygienické opatření

Vážení rodiče, na základě zdravotní situace v Evropě, Vás prosíme, abyste před vstupem do třídy, použili dezinfekci na ruce umístěnou v chodbě u šaten.

Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí proběhne 24.8. 2020 v 16:00.


Platby

Cena stravného 37,- Kč pro děti 3-6let
41,- Kč pro děti od 7let

číslo účtu pro stravné:12031621/0100 trvalý příkaz 3-6let 770,-Kč ; od 7let 860,-Kč vždy do 10. v měsíci
- pokud zadáte trvalý příkaz, vyúčtování stravného při nemoci proběhne na konci školního roku
- pokud máte zájem o měsíční vyúčtování platby budete platit každý měsíc uvedenou částku podle variabilního
symbolu na nástěnce

číslo účtu pro školné:115-8755030247/0100 trvalý příkaz 430,-Kč vždy do 10. v měsíci

Prázdninový provoz 2019

Ke staženíInformace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2020