MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Skřítci Podzimníčci

Odpoledne se skřítkem Podzimníčkem Podzim se přiblížil mílovými kroky a tak jsme jej chtěli přivítat společně se skřítkem Podzimníčkem. Skřítkové jsou tajuplné bytosti žijící v lese a jen zřídkakdy se podaří nějakého uvidět na vlastní oči. Nikdo tak vlastně neví jak skřítek Podzimníček vypadá. Protože dětská fantazie nezná hranic, mohou mít skřítkové přesně tolik podob, kolik jich vytvoří dětská představivost. Skřítek Podzimníček žije v lese, pomáhá lesním zvířátkům shánět potravu na zimu a stavět domečky, v nichž mohou přečkat chladné zimní období. Proto jsou naši skřítci například z kůry, šišek, klacíků, šípků nebo mechu. V některých případech se nám tu objevili i skřítci z dýní, brambor či tácků. Naše šikovné děti (za pomocí rukou rodičů) vytvořily nečekanou přehlídku těch nejroztodivnějších skřítků Podzimníčků. Protože nám všem během tvoření vyhládlo, rozdělali jsme na našem ohništi na zahradě oheň, na kterém si kdo chtěl, mohl opéct špekáčky. Pro dětské mlsné jazýčky dokonce jedna maminka připravila koláčky. Děkujeme! Odpoledne se skřítky Podzimníčky se nám vydařilo a už nyní se těšíme na další rok. Skřítci Podzimníčci momentálně střeží vchod do naší mateřské školy, kde je můžete během dne spatřit a pozdravit.

září 2019

Aktualizováno: 15.10.2019

Aktuality

16.9. divadlo v Mš Mína a kouzelná babička

Otevření školky


Nařízení č. 5/2020 o přijetí krizového opatření


Žádost o ošetřovné a doporučený postup k jeho podání je : Ke stažení : níže.


Nabídka zaměstnání

Mš Sedmikráska hledá asistenta pedagoga na celý úvazek, po dohodě možný zkrácený. Nástup ihned. Další info na tel.č. 702 235 006.

Preventivní hygienické opatření

Vážení rodiče, na základě zdravotní situace v Evropě, Vás prosíme, abyste před vstupem do třídy, použili dezinfekci na ruce umístěnou v chodbě u šaten.

Platby

Cena stravného 37,- Kč pro děti 3-6let
41,- Kč pro děti od 7let

číslo účtu pro stravné:12031621/0100 trvalý příkaz 3-6let 770,-Kč ; od 7let 860,-Kč vždy do 10. v měsíci
- pokud zadáte trvalý příkaz, vyúčtování stravného při nemoci proběhne na konci školního roku
- pokud máte zájem o měsíční vyúčtování platby budete platit každý měsíc uvedenou částku podle variabilního
symbolu na nástěnce

číslo účtu pro školné:115-8755030247/0100 trvalý příkaz 430,-Kč vždy do 10. v měsíci

Prázdninový provoz 2019

Ke staženíInformace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2020