MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Podzimní vycházka třídy Berušek na Bílou horu

Vzdělávací záměr:  uvědomění si změn, které v přírodě na podzim přicházejí  být vnímavý a mít kladný vztah k přírodnímu prostředí Cíle podzimní vycházky:  rozvoj pohybových schopností  seznamování se s pravidly chování v dopravním prostředku  seznamování se s místem a prostředím, ve kterém dítě žije a vytváření pozitivního vztahu k němu V pátek 19.10.2018 se třída Berušek vypravila na podzimní vycházku na Bílou horu. Nejdříve jsme se projeli tramvají a pak následovala nádherná procházka podzimní barevnou krajinou. Sluníčko nám krásně svítilo a tak jsme měli výhled na Brno jako na dlani. Podívali jsme se, kde je naše školka, Petrov a další místa v Brně. Náš výlet jsme zakončili návštěvou obří skluzavky, kde jsme si prověřili svoji odvahu a zdatnost.

19.10.2018

Aktualizováno: 24.10.2018

Aktuality

Výlet do Permonia

V pondělí 27.5.2019 pojedeme s dětmi na výlet do Permonia v Oslavanech. Odjíždíme v 8:00, návrat je naplánovaný mezi 12:30 - 13:00. Dejte dětem batůžek s pláštěnkou a pitím.

Den dětí s Tetinami

Ve středu 29.5. se děti mohou těšit na zábavný program Den dětí s Tetinami.

Jsme na facebooku

Pokud se chcete připojit a sledovat aktuální informace a fotky, vyhledejte si na facebooku naši uzavřenou skupinu MŠ SEDMIKRÁSKA BRNO a požádejte o přijetí (pouze pro zákonné zástupce dětí).

Prázdninový provoz 2019

Ke stažení


Informace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2019