MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Mikuláši, Mikuláši, kdo to tady děti straší?

Návštěva Mikuláše je pro děti vždy velkou událostí, často zážitkem na celý život. Proto jsme se i my na tento den velmi pečlivě připravovali. Chceme u dětí vytvářet pěkné vzpomínky na pobyt v naší školce, vždyť v ní tráví vekou část svého dětství. Děti si ráno chvíli pohrály a už tu bylo první překvapení – divadlo, které nás svým představením „Putování za Mikulášem“ zavedlo do minulosti. Děti si poslechly příběh o svatém Mikuláši, jak pomáhal lidem a rozdávat chudým ze svého bohatství. Vyprávění se střídalo s písničkami o zimě, a to vše umocnila krásná hudba a velmi pěkné rekvizity. Po divadle přišel Mikuláš nadělovat i našim dětem! Přivedl s sebou veselého čerta a hodného andílka. Nutno dodat, že děti neměly ani trošičku strach, ba dokonce se radovaly, neboť po písničce dostaly bohatou nadílku. No zkrátka – bylo to „andělsky“ vydařené dopoledne...

6.12.2018

Aktualizováno: 17.12.2018

Aktuality

Výlet do Permonia

V pondělí 27.5.2019 pojedeme s dětmi na výlet do Permonia v Oslavanech. Odjíždíme v 8:00, návrat je naplánovaný mezi 12:30 - 13:00. Dejte dětem batůžek s pláštěnkou a pitím.

Den dětí s Tetinami

Ve středu 29.5. se děti mohou těšit na zábavný program Den dětí s Tetinami.

Jsme na facebooku

Pokud se chcete připojit a sledovat aktuální informace a fotky, vyhledejte si na facebooku naši uzavřenou skupinu MŠ SEDMIKRÁSKA BRNO a požádejte o přijetí (pouze pro zákonné zástupce dětí).

Prázdninový provoz 2019

Ke stažení


Informace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2019