MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Kouzelník v MŠ

Dne 6. 11. 2018 dopoledne do naší školky přišel kouzelník. Všichni jsme ho netrpělivě očekávali, protože Harryho Pottera zná snad každý. O setkání s ním jsme mluvili celý týden ještě před jeho vystoupením a konečně jsme se dočkali! Vystoupení kouzelníka bylo napínavé, velmi zábavné. Na úvod předváděl různé triky s kroužky, kartičkami a šátky. Následovalo zapojení dětí a tak se jeden z chlapců proměnil v malého čaroděje, druhý zase v lukostřelce, který se pokoušel pomocí šípu sestřelit krabičku z rukou své kamarádky. Do aktivního kouzlení byly zapojeny i paní učitelky a nutno podotknout, že byly při samotné asistenci velmi šikovné. Závěr patřil hudbě a zábavě. Děti vytvořily dlouhého hada a při veselé písničce procházely prostorem přízemí školky. S kouzelníkem jsme se rozloučili dlouhým potleskem a odcházeli jsme obohaceni o velmi pěkný zážitek.

6.11.2018

Aktualizováno: 6.11.2018

Aktuality

Výlet do Permonia

V pondělí 27.5.2019 pojedeme s dětmi na výlet do Permonia v Oslavanech. Odjíždíme v 8:00, návrat je naplánovaný mezi 12:30 - 13:00. Dejte dětem batůžek s pláštěnkou a pitím.

Den dětí s Tetinami

Ve středu 29.5. se děti mohou těšit na zábavný program Den dětí s Tetinami.

Jsme na facebooku

Pokud se chcete připojit a sledovat aktuální informace a fotky, vyhledejte si na facebooku naši uzavřenou skupinu MŠ SEDMIKRÁSKA BRNO a požádejte o přijetí (pouze pro zákonné zástupce dětí).

Prázdninový provoz 2019

Ke stažení


Informace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2019