MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Dýňová slavnost

NA STŘEDU 24.10.2018, KDY JSME MĚLI NAPLÁNOVANOU JIŽ TRADIČNÍ DÝŇOVOU SLAVNOST, JSME SE VŠICHNI TĚŠILI A TAKÉ PEČLIVĚ PŘIPRAVOVALI. VE TŘÍDÁCH BERUŠEK, ZAJÍČKŮ I VEVEREK JSME PILNĚ DLABALI A VYŘEZÁVALI DÝNĚ, PEKLI Z NICH BUCHTY A ZBOBILI PROSTORY NAŠÍ ŠKOLIČKY. TAKÉ JSME NACHYSTALI NA ZAHRADĚ VŠE POTŘEBNÉ NA OHEŇ I VYŘEZÁVÁNÍ DÝNÍ. JEDINÉ, CO JSME NEMOHLI OVLIVNIT, BYLO POČASÍ. CELÝ DEN JSME SLEDOVALI OBLOHU A PŘEMÝŠLELI, JESTLI SE BUDOU NEBO NEBUDOU OPÉKAT ŠPEKÁČKY. ALE NAKONEC VŠE DOBŘE DOPADLO. PŘESTALO PRŠET, RODIČE I DĚTI SI NA ZAHRADĚ VYŘEZALI KRÁSNÉ DÝNĚ A DOŠLO I NA SLÍBENÉ OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ ! I LETOS JSME SI NAŠI DÝŇOVOU SLAVNOST OPRAVDU UŽILI !

24.10.2018

Aktualizováno: 1.11.2018

Aktuality

Výlet do Permonia

V pondělí 27.5.2019 pojedeme s dětmi na výlet do Permonia v Oslavanech. Odjíždíme v 8:00, návrat je naplánovaný mezi 12:30 - 13:00. Dejte dětem batůžek s pláštěnkou a pitím.

Den dětí s Tetinami

Ve středu 29.5. se děti mohou těšit na zábavný program Den dětí s Tetinami.

Jsme na facebooku

Pokud se chcete připojit a sledovat aktuální informace a fotky, vyhledejte si na facebooku naši uzavřenou skupinu MŠ SEDMIKRÁSKA BRNO a požádejte o přijetí (pouze pro zákonné zástupce dětí).

Prázdninový provoz 2019

Ke stažení


Informace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2019