MŠ Sedmikráska
Jídelníček
O školce
Projekty
Režim dne
Jídelníček
Akce MŠ
Platby
Fotky
Kontakt

Divadlo Radost - Tři čuníci nezbedníci

V úterý 26. 2. jsme s celou školkou navštívili divadlo Radost. Všechny děti se do velkého divadla jak se patří ustrojily, a už jsme vyrazili autobusem na cestu. V divadle nás čekalo milé představení o Třech čunících - nezbednících. Pohádka o tom jak čuníci stavěli domečky, se dětem velmi líbila. První dva domečky ze slámy a ze dřeva však vlk čuníkům zbořil a už to vypadalo, že mají na mále. Naštěstí ale postavili třetí domeček z kamene, a ten už se vlkovi zbořit nepodařilo. Všechno tedy nakonec dobře dopadlo a prasátka v domečku dále mohla hospodařit. Pohádka o Třech prasátkách je sice známá, ale jak byla zahraná v tomto divadle nás všechny nadchlo.

26.2.2019

Aktualizováno: 27.2.2019

Aktuality

Výlet do Permonia

V pondělí 27.5.2019 pojedeme s dětmi na výlet do Permonia v Oslavanech. Odjíždíme v 8:00, návrat je naplánovaný mezi 12:30 - 13:00. Dejte dětem batůžek s pláštěnkou a pitím.

Den dětí s Tetinami

Ve středu 29.5. se děti mohou těšit na zábavný program Den dětí s Tetinami.

Jsme na facebooku

Pokud se chcete připojit a sledovat aktuální informace a fotky, vyhledejte si na facebooku naši uzavřenou skupinu MŠ SEDMIKRÁSKA BRNO a požádejte o přijetí (pouze pro zákonné zástupce dětí).

Prázdninový provoz 2019

Ke stažení


Informace pro rodiče


Zápis do MŠ
© 2019